Kalendář

únor 2020

únor 2020
poútstčtsone
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Radomír Skoupý © fotografie

Návštěvy

zanechat vzkaz
stránka178910
Nalezeno celkem 100 zápisů
Šárka Křepelová2. březen 2010
Zdravím Radku,
díky serveru jsem se dostala na tyhle stránky.Nejsem zdaleka na konci a nemám ještě vše prohlídnuto, nechci jen cvakat z jedné na druhou ale pořádně si všechny v klidu a s časem vychutnat.Jsem ráda, že jsem se na tyhle stránky mohla dostat. Z fote co jsem viděla mám jedinečný pocit. Miluju přírodu, lesy, nabíjí mě to pozitivní energií, je to pro mě jakási droga.
Teď v tomto období, kdy je skoro zasněženo a blátivo je pro mě kvalitní náhradou kouknutí na Tvé fotky. Jednoduchost,
Jiří Kejdanakena.cz11. únor 2010
Ahoj Radku, tak jsem si kliknul na odkaz co jsi dal na Photoserveru a dostal jsem se sem.
Parádní stránky i fotky na nich. No prostě kdo umí, ten umí a nemusí učit. :-)
Chtěl jsem napsat, co se mi líbí nejvíc, ale bohužel. Nechci žádné fotky upředňostńovat, když jsou všechny moc pěkné. Sem se jistě budu vracet.
Odpověď autora
Ahoj Jirko,moc díky za návštěvu a tvůj vzkaz.Musím s tebou ale v jednom nesouhlasit :-) ,určitě u mne neplatí,že bych se nemusel učit ;-),naopak,hodně věcí jsem se naučil právě díky lidem jako jsi ty a mnozí další,za to já děkuji vám a velmi si toho vážím.Ahoj a dobré světlo Tobě.
šárka3. únor 2010
má být centrum, to je překlep
Šárka Vavříkováwww.sarkavavrikova.estranky.cz3. únor 2010
Ahoj, není co dodat, přehledné, jasné srozumitelné, dobře orientovatelné a barevně příjemné stránky. Fotky ostré jak břitva, naprosto čisté, což já mám ráda a je to pro mne nutný parametr a hlavně jsou o překrásné přírodě a té není nikdy dost. Snad ještě dlouho taková vydrží (pokud ji sami nezničíme :-), ale to sem nepatří :-)
Odpověď autora
Šárko děkuji moc za návštěvu i za pochvalu.Přesně takové,jak píšeš(přehledné a jednoduché) jsem je chtěl mít a dík za to patří Ivovi,je to jeho práce.Přeju ti dobré světlo a skvělé nápady pro tvé fotky.Ahoj R.
Lenka Kuncová2. leden 2010
ahoj koukala jsem na fotky z beskyd jen jedna malá oprava Frenštát pod Radhoštěm je v Beskydech kdyby byl pod Pradědem byli bychom v Jeseníkách, jinak krásný pokoukáníčko opravdu skvělý
Odpověď autora
Ahoj Lenko
děkuji moc za návštěvu na mém webu,potěšilo mě to a i tvůj vzkaz.Ten název Frenštát pod Pradědem měla být taková nadsázka a bylo to myšleno schválně.Šlo o to,že ten den bylo vidět z Pusteven až na Praděd a proto mě tento název fotky napadl. ;-)Já samozřejmě vím,že jsou to Beskydy.
ahoj a pěkný den přeju.

R.
Radim Neubauer23. duben 2009
Tak tomu říkám supr fotky, krajinu fotím taky ,ale musím ještě hodně zapracovat.
paráda
Odpověď autora
Díky moc za milá slova. :-)
Dr.Ozdidrozdi-foti.prodam-chalupu.cz18. duben 2009
Nádherné fotografie. Ty vodopády v sekci příroda jsou až neskutečné...
Hodně foto štěstí!
Dr.
Odpověď autora
Díky za zastevení ahoj. :-)
Marcel Kudlvasr27. únor 2009
Ahoj Radku, tak jsem se tuná trochu toulal a vzpomínal , že...Ty Upomene. No máš zde útulno a doufám , že Ti moje Hlava a Archívy v Životě pomůžou. Vedl jsem od 70.-2000, turistické oddíly a partie vandráků, he...Začínal jsem u Foglara Jestřába 64/65 v Hoších od Bobří řeky ,TOM TJ Radlice,
a to již v každém zůstalo na celý Život - prostě jakmile,máš z čeho, tak se ,,rozdávat,, plnými hrstmi a již ma to 10 let moc chybí , když Tě nikdo nepotřebuje , kromě dcery, že(Kamila 27 let),nějak se to se
Kamil KONEČNÝwww.xamil.cz8. únor 2009
Zdravím. Vesměs pěkná čistá práce. Gratuluji a přeji mnoho dalších pěkných fotografií. AHOJ
Odpověď autora
Diky za zastavení Kamile,i já přeji dobré světlo a spoustu nápadů při fotografování tobě. AHOJ
Václav26. srpen 2008
Radomíre pozdravuji a jen stručně fotky velice pěkné. S pozdravem VV.
Odpověď autora
Václave děkuji a zároveň se omlouvám za pozdní reakci,zatím si na tento server zvykám a teprve nacházím jeho další možnosti.Měj se a dobré světlo přeju.
stránka178910
Nalezeno celkem 100 zápisů
češtinaangličtina